top of page

NİSAN YAĞMURLARI EĞİTİM KURUMLARI

2013-2014 Eğitim Öğretim yılında hizmetine başlayan kurumumuz “Özel Nisan Yağmurları İlkokulu” ve “Özel Ereğli İsabet Ortaokulu” eğitim yuvaları ile Ereğli Bölgesine Ana sınıfı, İlkokul ve Ortaokul kademelerinde, sizlerin de teveccühü ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Okulda Yaşam (1).JPG
Nisan TV Profil Logo_shadow.png

EĞİTİM MODELİMİZ

Her çocuk farklıdır.  Zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal boyutlarıyla doğuştan getirdiği muhteşem bir potansiyele sahiptir. Bu potansiyelin ortaya çıkarılabilmesi için uygun eğitim şartlarının oluşturulması gereklidir.  Üstün Nitelikli İnsan Yetiştirme Eğitim Modeli’nin hazırlanma amacı, insanda var olan bu potansiyelin bütün yönleriyle ortaya çıkarılabilmesi için gerekli eğitim ortamlarının oluşturulmasıdır.

Bu eğitim modeliyle insanlık için en önemli ihtiyaç olan üstün nitelikli insan yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Böylece dünya ölçeğinde geleceğin bilim insanlarını, geleceğin sanatçılarını, geleceğin devlet adamlarını ve geleceğin liderlerini yetiştirme yolunda sağlam temeller atılmış olacaktır.

Üstün Nitelikli İnsan Yetiştirme Eğitim Modeli; zihinsel, ruhsal, sosyal, duygusal ve bedensel gelişim olarak birbirini etkileyen, tamamlayan uygulamalardan oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Geleceğe yön veren, liderlik vasfına sahip, üstün nitelikli sorumluluklarını bilen nesiller yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Milli-manevi, kültürel değerleri benimsemiş ve gücünü bu değerlerden alan, birlik ve beraberlik içerisinde farklı kültürlerle iletişim kurabilen, bütün yönleriyle gelişmiş yüksek karakterli nesiller yetiştirmektir.

Amacımız, değerler eğitimine duyulan ihtiyacın arttığı günümüzde yok olmaya başlamış değerlerimizi korumak, çocuklarımıza bu değerleri gelişim dönemi özelliklerine uygun olarak kazandırmaktır.

Öğrencilerimizi kendisiyle barışık, kendini seven; ailesiyle barışık, ailesini seven, yaşadığı toplumla barışık, yüreği insan sevgisiyle dolu bireyler olarak yetiştirebilmektir.

Geleceğin aydın yüzlü nesillerini eğitmek prensibiyle hareket eden, güler yüzlü, dinamik, ortak amaç ve hedefe kilitlenmiş, tecrübeli ve bilgi birikimine sahip eğitim kadromuzla sizleri buluşturuyoruz.

Kısacası,

“Yaşayarak öğreniyor, öğrenerek yaşıyoruz.”

Siz ve biz birlikte başaracağız.

bottom of page