top of page

MÜDÜR'DEN MESAJ

Kıymetli Anne ve Babalar,

“Her çocuk kabul olmuş bir duadır.”

2012 Yılında hizmete açılan ilkokul ve anaokulumuzda kurumsal bir anlayışla tam kapasite ile hizmet veren “ÖZEL NİSAN YAĞMURLARI İLKOKULU” adı altında dünyayı yeniden tanımlayan eğitim sistemi ve öğrenci gelişim modeli ile alanında uzmanlaşmış kadromuzla 2020 – 2021 eğitim – öğretim yılında da Konya Ereğli’mizden sizlere “Merhaba!” diyoruz.

müdür.jpg

“Özel okul değil, Konya Ereğli’nin en özel okulu” vizyonu ile çıktığımız süreçte çocuklarımızın ruhsal, zihinsel, duygusal, bedensel ve sosyal gelişimlerinin bir bütün içerisinde en uygun biçimde desteklendiği bir öğrenme ortamı oluşturuyoruz.

Her anne-babanın hayali çocuklarını kendi ayakları üstünde durabilen, kendine güvenen bir birey olarak yetiştirmektir. Dünyada “eğitim sistemlerinin sürekli değiştiği ve geliştiği ancak beklentilerin hep aynı kaldığı” bilinciyle hareket edip her öğrencinin kendi potansiyeli ile yarıştığı bir model olan “NİSAN YAĞMURLARI ÖĞRENME MODELİ” ni sizlere sunuyoruz.

Manevi kimliğimizin temeli olan “Karakter Eğitimi” ne önem veriyor, önce kendisine ve ailesine saygı ve sevgi gösteren sonra çevresinde örnek birer şahsiyet olabilmeleri için çocuklarımızı helal ve harama duyarlı, sabrı ve şükrü bilen, inançlı, sağlam karakterli liderler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Siz anne – babalarımızın düşüncelerini önemsiyor ve sizlerle kalbi birlik ve ruhi ahenk içerisinde hareket etmeyi prensibimiz olarak benimsiyoruz.

Başarımızın köklerini sizden aldık, meyvelerini de sizlere sunmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Doğru zamanda nezih bir mekânda etkili yöntemlerle “İSABETLİ ADIMLAR” atmanız niyaz ve temennisi ile…

Hayalimiz, HAYALLERİNİZİ gerçekleştirmektir.

bottom of page