top of page

YAZ OKULU

Manevi Değerler Eğitimi

Manevi değerler eğitimi ile öğrencilerimiz manevi ve milli değerlerine sahip çıkacak karakterde ecdadının basiret ve ferasetine varis olan bir gençlik şuuruyla milletimizin geleceği teminat altında alınmaktadır.

Sportif Faatiyetler

Futbol, Basketbol, Okçuluk gibi sosyal-sportif faaliyetler ile öğrencilerimiz bedensel, düşünsel yeteneklerini sergiliyor ve eğlenerek öğreniyorlar. 

Geleneksel Oyunlar

Geleneksel oyunlar ile grup uyumunu ve kurallara uymayı öğrenen öğrencilerimiz, zeka ve akıl oyunları ile görsel zekalarını ve analitik düşünme becerilerinin gelişmeleri sağlanıyor.

Yüzme

Öğrencilerimiz yaz okulunda havuzda eğlenceli vakitler geçiriyorlar.

Binicilik

Atlı spor kulübümüzde öğrencilerimiz, at biniciliği deneyimi yanı sıra hayvan sevgisini de kazanıyorlar.

Zeka Oyunları

Zeka gelişimine katkı sağlamak için özel olarak tasarladığımız Zeka Atölyesi’nde öğrencilerimiz sahip oldukları potansiyelin farkına varıyor. Zeka Atölyesi’nde öğrenciler, sahip oldukları potansiyeli en iyi şekilde değerlendiriyor; özel aktivitelerle potansiyellerini nasıl kullanacaklarını öğreniyorlar.

Eğlenceli Deneyler

Merak ve keşfetme duygusu ile araştırma becerilerini öğrenen öğrencilerimiz, gelişen teknolojinin dilini anlamaya ve algoritma ile dijital dünyanın yolunda en doğru ilk adımları atıyorlar.

Oyunlarla İngilizce

Yabancı dil değil, İkinci dil olmanın gayretiyle zihinsel sözlüklerini ve kurallarını severek öğreniyoruz.

Resim Atölyesi

Çeşitli görsel çalışmaları ile öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de yeteneklerini keşfediyorlar.

bottom of page